Golf & pivní lázně

Pouze u  nás v resortu GOLF & SPA Golf Club Český Krumlov si zahrajete skvělý golf,  na recepci lázní si vyzvednete ručníky a necháte se odvést do lázeňské místnosti, kde už na vás bude čekat modřínová vana plná piva .... Z pípy si sami načepujete pivo a nabíráte nové síly ... Doporučujeme rezervaci předem - toto je skutečně neopakovatelná kombinace!


Zvýhodněný ceník při současném objednání green fee + pivní lázeň:

Po - Čt:  1 100,00 Kč

Pá - Ne: 1 350,00 Kč


Standardní ceník :

Po - Čt:  1 600,00 Kč

Pá - Ne:   1 900,00 Kč 

ceny jsou uvedeny vč. příslušné sazby DPH a platí pro 1 osobu
 

Jak pivní koupel Glokner probíhá :

Pivní koupel probíhá ve speciálním prostoru - denních lázních Hotelu Svachův Dvůr, který je umístěn přímo uprostřed golfového hřiště. Připravené jsou 2 vany a odpočívárna. Vany jsou plněny speciální pivní koupelovou lázní, která se skládá z várky našeho piva, pivovarských kvasnic a dalších ingrediencí. Teplota je nastavena na 36 C. Při koupeli dochází k prohřátí kloubů, uvolnění svalů těla a také k léčbě nejrůznějších kožních onemocnění. Do koupele přidáváme dostatečné množství živých kultur pivovarských kvasnic, které jsou zdrojem proteinů, sacharidů a především vitamínu B. To vše má blahodárný vliv na Vaši pokožku.


Čas potřebný pro využití balíčku Golf & Spa :

pro 2 osoby - golfová hra 4 hodiny + relaxace v pivní lázni a přípravy na lázně - 1,5 hodiny

pro 4 osoby - golfová hra 5 hodin + relaxace v pivní lázni a přípravy na lázně - 2 x 1,5 hodiny

Denní lázně MLADINA, které poskytují službu PIVNÍ LÁZNĚ, mají v nabídce také mátovou koupel a vinnou koupel. Pro flight 4 hráčů je možné nabídnout souběžné 2 lázeňské procedury, z nichž jedna bude pivní lázeň. druhá dle výběru. Váš výběr typu lázní prosím uveďte do poznámky pro naši recepci. U mátové koupele budete mít připravené ke konzumaci mojito (alko i nealko), u vinné koupele lahev vína 0,7l.  

Golf & Pivní lázně objednávka

captcha

Rezervujte si teetime online


 

Oficiální golfový míček klubu

 Když už se nám hromadí předrezervace na zabíjačkové turnaje, musíme je vypsat, což se právě teď stalo ...více

Dopravní situace s příjezdem k nám se nelepší, spíše naopak - už od rána je denně ucpaný výjezd z ČB směr Planá (a to v Plané významně postoupili s dokončením pokládky nového asfaltu), tak vám všem doporučujeme tyto další výjezdové cesty z ČB směr… ...více

Zobrazit archiv