Golf & pivní lázně

Pouze u  nás v resortu GOLF & SPA Golf Club Český Krumlov si zahrajete skvělý golf,  na recepci lázní si vyzvednete ručníky a necháte se odvést do lázeňské místnosti, kde už na vás bude čekat modřínová vana plná piva .... Z pípy si sami načepujete pivo a nabíráte nové síly ... Doporučujeme rezervaci předem - toto je skutečně neopakovatelná kombinace!


Zvýhodněný ceník při současném objednání green fee + pivní lázeň:

Po - Čt:  1 100,00 Kč

Pá - Ne: 1 350,00 Kč


Standardní ceník :

Po - Čt:  1 600,00 Kč

Pá - Ne:   1 900,00 Kč 

ceny jsou uvedeny vč. příslušné sazby DPH a platí pro 1 osobu
 

Jak pivní koupel Glokner probíhá :

Pivní koupel probíhá ve speciálním prostoru - denních lázních Hotelu Svachův Dvůr, který je umístěn přímo uprostřed golfového hřiště. Připravené jsou 2 vany a odpočívárna. Vany jsou plněny speciální pivní koupelovou lázní, která se skládá z várky našeho piva, pivovarských kvasnic a dalších ingrediencí. Teplota je nastavena na 36 C. Při koupeli dochází k prohřátí kloubů, uvolnění svalů těla a také k léčbě nejrůznějších kožních onemocnění. Do koupele přidáváme dostatečné množství živých kultur pivovarských kvasnic, které jsou zdrojem proteinů, sacharidů a především vitamínu B. To vše má blahodárný vliv na Vaši pokožku.


Čas potřebný pro využití balíčku Golf & Spa :

pro 2 osoby - golfová hra 4 hodiny + relaxace v pivní lázni a přípravy na lázně - 1,5 hodiny

pro 4 osoby - golfová hra 5 hodin + relaxace v pivní lázni a přípravy na lázně - 2 x 1,5 hodiny

Denní lázně MLADINA, které poskytují službu PIVNÍ LÁZNĚ, mají v nabídce také mátovou koupel a vinnou koupel. Pro flight 4 hráčů je možné nabídnout souběžné 2 lázeňské procedury, z nichž jedna bude pivní lázeň. druhá dle výběru. Váš výběr typu lázní prosím uveďte do poznámky pro naši recepci. U mátové koupele budete mít připravené ke konzumaci mojito (alko i nealko), u vinné koupele lahev vína 0,7l.  

Golf & Pivní lázně objednávka

captcha

Rezervujte si teetime online


 

Oficiální golfový míček klubu

 Dny se znatelně krátí, teploty šly dolů a s nimi i naše ceny za green fee. ...více

Vždy to neskutečně uteče a dnes tomu nebylo jinak - ale stálo to za to - malým dárkem pro všechny jsou naše fotografie, které se snažily zachytit dnešní nádherný den ...více

Zobrazit archiv