Original Afrika PARTNER

Stali jsme se přítelem Afriky

Original Afrika není pouze obchod.

Účastní se také mnoha neziskových projektů, kulturních akcí nebo přednášek.

Pro rok 2017 se naši řádní členové stali „Přítelem Afriky“ a získali:

- pravidelné informování o novinkách, tématických akcích a dalších aktivitách týmu Original Afrika

- na vybrané akce zvýhodněný nebo zcela volný vstup

- přátelé si pomáhají, když to skutečně potřebují, proto bude vždy 5 % z vašeho nákupu  věnováno vybraným neziskovým projektům, o kterých se dočtete v sekci PODPORUJEME

- jsme Přátelé Afriky, proto Original Afrika přátelům - vám - nabídne 1 + 1 kávu zdarma v africké kavárně

A  jak to celé bude probíhat:

Pokaždé, když si zakoupíte výrobek z nabídky prodejny Original Afrika Dolní Třebonín (dále jen OA) , bude z celkové hodnoty vašeho nákupu 5% připsáno na celkový účet pro neziskové projekty. Na konci kalendářního roku rozešle majitel OA Jan Brett každému poděkování za pomáhání a zároveň v emailu bude také informace, jakou částkou jste každý z vás osobně přispěl na celkový účet.

A jak to OA dokáže? Velmi originálním způsobem - na golfové recepci obdrží  každý řádný člen pravou nigerijskou bankovku, jejíž kód bude vložen do prodejního systému OA. Zároveň seznam vašich jmen a emailů předáme panu Brettovi, který zajistí propojení - bankovka - řádný člen našeho klubu - bonus na kávu - 5% bonus - 1x ročně odeslání děkovného emailu.

Přijedete - vyberete  - zaplatíte - 5% z vašeho nákupu se připíše na konto projektů  - a odjíždíte spokojeni domů. Žádná kartička,   v peněžence máte skutečnou bankovku, která vypadá takto:

 

Přítel Afriky dostane pokaždé druhou kávu zdarma k první zakoupené - jenom si prosím nezapomeňte vzít s sebou svoji bankovku (nebo mějte ve vašem telefonu zdařilou fotografii, ze které bude kód patrný). Bez vložení kódu do pokladny není možné dárek v podobě druhé kávy zdarma získat. Děkujeme za pochopení!

Nechcete do Original Afriky jezdit, nechcete pomáhat? Ano, máte na to právo, ale možná ve své okolí znáte někoho, komu se výrobky zde nabízené líbí, kupuje je sobě nebo jako dárek svým přátelům - věnujte mu bankovku - prostřednictvím jeho nákupů se účet na podporu neziskových projektů bude zvyšovat. 

A pokud jako náš řádný člen ani nechcete do Přátel Afriky zařadit, stačí když nám pošlete email na recepce@golfck.cz se zprávou, že si nepřejete stát se členem Přátel Afriky. Případně to stačí říct na recepci, aby vás ze seznamu vyškrtla a tyto benefity se vás týkat nebudou.

 

Rezervujte si teetime online


 

Oficiální golfový míček klubu

 


Kalendář

Leden 2018
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Otevřený turnaj
Uzavřený turnaj
Pozvánka

Vážené členky klubu, vážení členové klubu, v současné době byl již zveřejněn oficiální ceník Členství 2018 a také typy členství pro letošní sezónu ...více

V úterý 9.ledna jsme na emailové adresy našich členů klubu rozeslali Výroční dopis. Pokud jste tento dopis do vašich schránek, přinášíme vám jeho plné znění ...více

Zobrazit archiv