Hřiště

Vítejte na místě, kde panuje pohoda


Českokrumlovské golfové hřiště postavené ve dvou vlnách v letech 2004-2008 nabízí originální jihočeskou kombinaci rovnějších i více zvlněných greenů, kratších, ale i dlouhých čtyřparů a několik tříparových jamek, z nichž dvě nejznámější - 2 a 18 Vám nedají na toto hřiště zapomenout.

Častější název Svachovka vznikl ze zkráceného názvu Svachovy Lhotky - obce jež leží v těsné blízkosti Českého Krumlova na silnici do Kaplice č. 157 - cesta z greenu jamky č. 16 trvá do centra města pouhých 5 km. Hráči a hráčky zde nemusí hrát první ranou 250 metrů - je to hřiště o rozhodující ráně do greenu a bylo postaveno tak, aby i hráči s vyšším hendikepem si zde zahráli par častěji než na dalších hřištích.

Všichni dohromady určitě ocení, že přímo uprostřed hřiště stojí Hotel Svachův dvůr s kompletním wellness programem (lázně pivní, vinné, mátové, konopné i levandulové) a výbornou jihočeskou restaurací. Uprostřed resortu byl v květnu 2013 otevřen domácí  jihočeský pivovar GLOKNER, který vaří nepasterizovaná piva (od světlé 10 až po tmavou 12). U vybraných příležitostí se vaří i piva speciální - vícestupňová až po 20st Golem. V prosinci 2015 začíná zatím poslední projekt - DESTILÉRKA kde se destilují domácí slivovice, hruškovice a pivovice, z vybraných destilátů se vypálila brandy a jako třešinku na dortu s velkou podporou pivovaru se pustila rodina Cvachových do pravé jihočeské whisky Svach, která zraje v originálních dubových sudech a bude připravená vás oslnit od cca roku 2019.

Golfisté jsou odbavováni v klubovně u jamky č. 1 s vyhlídkovou terasou na nejbližší jamky a vzdálenou horu Kleť. V klubovně se mohou osvěžit nabídkou nealko nápojů, kávy a čaje, z Glokner restaurace máme denně čerstvé golfové bagetky a ochutnat můžete i domácí koláče a bezlepkové dorty a do bagu si zakoupit i Glokner pivo stáčené do plastových lahví. Od roku 2016 spolupracujeme s vinařstvím Víno Hruška a jejich vybraná vína najdete v naší vinotéce. Od jara 2017 si můžete objednat lahodné nealko víno Viante. Pohodu před hrou si mohou hráči zpříjemnit i sledování golfového kanálu GOLF CHANNEL. 

Jsme upravdu unikátní resort, kde najdete GOLF-HOTEL-RESTAURACI-LÁZNĚ-PIVOVAR-DESTILÉRKU - u hřiště končí příjezdová cesta od obce Chabičovice, meandr řeky Vltavy je ve vzdálenosti 300 metrů a kolem dokola smíšený les.

Těší nás i dlouhodobá spolupráce s hlavními partnery klubu a hřiště, kterými jsou společnosti:

Porsche České Budějovice - prémiová značka AUDI

E.ON Česká republika

ČSOB regionální centrum České Budějovice

TONSTAV-SERVICE České Budějovice

EGE spol. s r. o.

REJ s.r.o. Planá  nad Lužnicí


 

 

 

Podívejte se na nás živě - webkamera na jamce č.1

Rezervujte si teetime online


 

Oficiální golfový míček klubu

 Dny se znatelně krátí, teploty šly dolů a s nimi i naše ceny za green fee. ...více

Vždy to neskutečně uteče a dnes tomu nebylo jinak - ale stálo to za to - malým dárkem pro všechny jsou naše fotografie, které se snažily zachytit dnešní nádherný den ...více

Zobrazit archiv