Hřiště

Vítejte na místě, kde panuje pohoda


Českokrumlovské golfové hřiště postavené ve dvou vlnách v letech 2004-2008 nabízí originální jihočeskou kombinaci rovnějších i více zvlněných greenů, kratších, ale i dlouhých čtyřparů a několik tříparových jamek, z nichž dvě nejznámější - 2 a 18 Vám nedají na toto hřiště zapomenout.

Častější název Svachovka vznikl ze zkráceného názvu Svachovy Lhotky - obce jež leží v těsné blízkosti Českého Krumlova na silnici do Kaplice č. 157 - cesta z greenu jamky č. 16 trvá do centra města pouhých 5 km. Hráči a hráčky zde nemusí hrát první ranou 250 metrů - je to hřiště o rozhodující ráně do greenu a bylo postaveno tak, aby i hráči s vyšším hendikepem si zde zahráli par častěji než na dalších hřištích.

Všichni dohromady určitě ocení, že přímo uprostřed hřiště stojí Hotel Svachův dvůr s kompletním wellness programem (lázně pivní, vinné, mátové, konopné i levandulové) a výbornou jihočeskou restaurací. Uprostřed resortu byl v květnu 2013 otevřen domácí  jihočeský pivovar GLOKNER, který vaří nepasterizovaná piva (od světlé 10 až po tmavou 12). U vybraných příležitostí se vaří i piva speciální - vícestupňová až po 20st Golem. V prosinci 2015 začíná zatím poslední projekt - DESTILÉRKA kde se destilují domácí slivovice, hruškovice a pivovice, z vybraných destilátů se vypálila brandy a jako třešinku na dortu s velkou podporou pivovaru se pustila rodina Cvachových do pravé jihočeské whisky Svach, která zraje v originálních dubových sudech a bude připravená vás oslnit od cca roku 2019.

Golfisté jsou odbavováni v klubovně u jamky č. 1 s vyhlídkovou terasou na nejbližší jamky a vzdálenou horu Kleť. V klubovně se mohou osvěžit nabídkou nealko nápojů, kávy a čaje, z Glokner restaurace máme denně čerstvé golfové bagetky a ochutnat můžete i domácí koláče a bezlepkové dorty a do bagu si zakoupit i Glokner pivo stáčené do plastových lahví. Od roku 2016 spolupracujeme s vinařstvím Víno Hruška a jejich vybraná vína najdete v naší vinotéce. Od jara 2017 si můžete objednat lahodné nealko víno Viante. Pohodu před hrou si mohou hráči zpříjemnit i sledování golfového kanálu GOLF CHANNEL. 

Jsme upravdu unikátní resort, kde najdete GOLF-HOTEL-RESTAURACI-LÁZNĚ-PIVOVAR-DESTILÉRKU - u hřiště končí příjezdová cesta od obce Chabičovice, meandr řeky Vltavy je ve vzdálenosti 300 metrů a kolem dokola smíšený les.

Těší nás i dlouhodobá spolupráce s hlavními partnery klubu a hřiště, kterými jsou společnosti:

Porsche České Budějovice - prémiová značka AUDI

E.ON Česká republika

ČSOB regionální centrum České Budějovice

TONSTAV-SERVICE České Budějovice

EGE spol. s r. o.

REJ s.r.o. Planá  nad Lužnicí


 

 

 

Podívejte se na nás živě - webkamera na jamce č.1

Rezervujte si teetime online


 

Oficiální golfový míček klubu

 Když už se nám hromadí předrezervace na zabíjačkové turnaje, musíme je vypsat, což se právě teď stalo ...více

Dopravní situace s příjezdem k nám se nelepší, spíše naopak - už od rána je denně ucpaný výjezd z ČB směr Planá (a to v Plané významně postoupili s dokončením pokládky nového asfaltu), tak vám všem doporučujeme tyto další výjezdové cesty z ČB směr… ...více

Zobrazit archiv