20. 5. 2017

Happy hours - hřiště GC Böhmerwald

Jak jsme vás již informovali, od letošní sezóny jsme součástí nového projektu Golfregion Donau - Böhmerwald - Bayerwald v rámci kterého mají všichni členové klubů zařazených do tohoto projektu jednotnou cenu green fee 35€/ 18 jamek. 

GolfPark Böhmerwald připravil navíc ještě jednu zvýhodněnou akci, na kterou bychom rádi upozornili - každý den, vždy mezi 13,00 - 14,00 mají akci 1=2 pro všechny platící hráče - tj. za cenu 57€ si u nich zahrajete ve dvojici. Rozhodně hru doporučujeme a po hře se zastavte v jejich nové restauraci s nádhernými výhledy na Šumavu! 

Hosté-golfisti ubytovaní v  našem partnerském hotelu Svachovka mají na tomto hřišti vyjednou zvýhodněnou cenu 40€/18 jamek. Abyste mohli získat tuto cenu za fee, musíte mít od  našeho golfového klubu voucher, na základě kterého vám bude účtována cena nižší (neplatí samozřejmě pro akci happy hour kde je cena výhodnější než 2x 40€)

Více informací k projektu Golfregion Donau - Böhmerwald - Bayerwald najdete  na našich stránkách ZDE

 

Rezervujte si teetime online


 

Oficiální golfový míček klubu

 Dny se znatelně krátí, teploty šly dolů a s nimi i naše ceny za green fee. ...více

Vždy to neskutečně uteče a dnes tomu nebylo jinak - ale stálo to za to - malým dárkem pro všechny jsou naše fotografie, které se snažily zachytit dnešní nádherný den ...více

Zobrazit archiv