5. 1. 2018

Jarní balíčky jsou zpět

Přijeďte si k nám užít pohostinnosti, pohody na hřišti, výborné kuchyně i piva Glok, blízkosti Českého Krumlova a nádherné přírody.
Čím dříve si u  nás pobyt rezervujete, tím máte větší jistotu, že budete ubytování přímo uprostřed našeho golfového hřiště a ve vašem oblíbeném pokoji.
 
Pro letošní začátek sezóny jsme si připravili 2 balíčky, které by se vám mohly líbit. Pokud si ale z této nabídky nevyberete nebo u nás chcete strávit více nocí, určitě vám rádi připravíme novou cenovou kalkulaci za pobyt u nás.
 
ODKAZ NA AKČNÍ NABÍDKY JE ZDE
 
Pro ubytování přímo uprostřed našeho golfového hřiště doporučujeme hotel Svachovka a jeho depandence TeeHouse a Destilérka (oba hotely jsou 4* s většími pokoji a koupelnami),parkoviště je v těsné blízkosti, Glokner restaurant Svachovka, kde se podávají snídaně a kde také funguje celodenní provoz restaurace vč. večerního posezení, je vzdálen 100 m v hlavní budově resortu a pivovaru)
 
   
 
 
Protože je však Svachovka místem kde se pořádají hlavně negolfové akce (typu školení, svatby, prezentace apod.), doporučujeme vám opravdu včas vybrat si termín, ve kterém byste chtěli u nás pobýt a tento termín si prostřednictvím naší recepce zarezervovat a zaplatit zálohu na pobyt na Svachovce. 
 
U balíčku Dobré sousedské bychom jenom rádi doplnili, že zatím nemáme datum otevření hřiště Golfpark Böhmerwald, ale pevně věříme v dobrý vývoj počasí a že se partnerskému klubu podaří otevřít již na velikonoční svátky.
 
Od 1.května kdy začíná hlavní sezóna máme v nabídce další typy balíčků, které  najdete na odkaze ZDE
 
Přejeme vám pohodový zbytek letošní zimní pauzy a těšíme se opět na brzké setkání s vámi všemi!
 

Rezervujte si teetime online


 

Oficiální golfový míček klubu

 


Kalendář

Březen 2018
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Otevřený turnaj
Uzavřený turnaj
Pozvánka

Od dnešního dne do 31.3. probíhá v prostorách naší klubovny velký outlet golfového oblečení. ...více

Silný noční mráz a o víkendu i denní teploty pod bodem mrazu nám bohužel nedovolí otevřít hřiště v sobotu 17.3., v neděli 18.3. a pravděpodobně i v pondělí 19.3. Děkujeme, že toto omezení budete akceptovat - driving zůstane otevřen pro trénink z… ...více

Zobrazit archiv