Hotel Svachovka

Nádherný hotel jehož základy tvoří jihočeský statek nabízí kvalitní, ale výhodné ubytování v příjemném prostředí uprostřed 18ti jamkového  golfového hřiště. V současné době je hotel složen ze 3 budov - hlavní budova Svachovka jejíž součástí je restaurace, pivovar, lázně, bazén s terasou a sál resortu, druhá budova - depandence TeeHouse s přiléhajícími prostory vinotéky. V roce 2015 byla otevřená zatím poslední třetí depandence - Lihovar s novými 2lůžkovými pokoji (s možností přistýlky) a výrobnou pálenek a vlastní whiskárnou. Místo je ideální pro kohokoli, kdo chce strávit příjemné chvíle v podobě dovolené či firemní akce  v krásné přírodě u Českého Krumlova.

Hosté zde mají k dispozici široký výběr volnočasových aktivit jako například golf, relaxace v lázních či prohlídka pivovaru a destilérky s degustací místního piva Glok a vybraných domácích destilátů a v letním období je možné využít velkou letní terasu s výhledem na jamky č. 2 a 18, která volně navazuje na bazén v délce 12m.
Resort se nachází v blízkosti centra Českého Krumlova (5 km) a nabízí hostům vlastní soukromé parkoviště přímo v jeho centru.

Ve spolupráci s naším golfovým klubem nabízíme pro své hosty-golfisty výhodné balíčky - ubytování + golf po celou sezónu - stačí sledovat odkaz AKČNÍ NABÍDKY nebo nabídku GOLFOVÝCH BALÍČKŮ

 

Vážení hráči a hráčky - pokud plánujete poznat naše golfové hřiště a celý resort v letním období (od 15.6. - 31.8.) doporučujeme vám už nyní udělat závaznou rezervaci. Hotel nabízí svou ubytovací kapacitu mimo golfovou obec a už nyní je řada týdnů i víkendů vyprodaná - prosíme opravdu o velmi včasnou rezervaci - odměnou vám bude skvěle připravené hřiště s nádhernými letními západy slunce a černočernou oblohou posetou hvězdami. Děkujeme!

 

        

  

 

Kompletní prezentace hotelu vč. služeb nabízených v celém resortu je umístěna na stránce www.svachovka.cz

 

Golfové balíčky - předobjednávka

captcha

Rezervujte si teetime online


 

Oficiální golfový míček klubu

 


Kalendář

Březen 2018
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Otevřený turnaj
Uzavřený turnaj
Pozvánka

Od dnešního dne do 31.3. probíhá v prostorách naší klubovny velký outlet golfového oblečení. ...více

Silný noční mráz a o víkendu i denní teploty pod bodem mrazu nám bohužel nedovolí otevřít hřiště v sobotu 17.3., v neděli 18.3. a pravděpodobně i v pondělí 19.3. Děkujeme, že toto omezení budete akceptovat - driving zůstane otevřen pro trénink z… ...více

Zobrazit archiv