Golf v zimě


 

Když nejsou ideální podmínky na hru venku (hřiště jsou pod sněhem a/nebo jsou námrazy), na nejbližší otevřené hřiště to máte daleko, můžete trénovat v teple v Indoor centrech, kterých je v Českých Budějovicích  hned několik.

Náš golfový klub spolupracuje s Galaxy Indoor centrem České Budějovice:

Golfový simulátor - GALAXY INDOOR GOLF ČESKÉ BUDĚJOVICE, je umístěn v Českých Budějovicích v areálu tenisového klubu LTC Tonstav-Service, Vltavské nábřeží 1.

Otevřeno je mimo hlavní golfovou sezónu (1.11. - 31.3.) denně od 8 do 21 hodin, v hlavní golfové sezoně je možné objednat se po telefonu - kontaktní telefon pro rezervace je +420 723 708515  

V Indooru je instalován nejnovější golfový simulátor GOLF BLASTER 3D, kde je možné trénovat, hrát golfové turnaje i samotné hry  na cca 30 hřištích. Unikátní je 3D vizualizace vaší hry, možnost podívat se na průlet hřištěm i jamkou, na boční pohled a pohled zhora - vše navíc doplněné o fantastické zvuky a 3D pohyb míčku ... chvílemi máte pocit, že jste skutečně venku na hřišti.

Nejenom naši členové určitě ocení, že si na plátnu mohou zahrát i naši Svachovku a také nejkrásnější hřiště Augusta.

GOLF CLUB Český Krumlov ani provozovatel golfového hřiště ve Svachově Lhotce nejsou provozovateli indoor centra, nýbrž partnery. Proto prosím mějte na paměti, že pravidla využívání, otevírací dobu i recepční služby stanovuje jiná společnost.

Pro všechny členy našeho golfového klubu budou v sezóně 2016/2017 opět připravené zvýhodněné ceny a také permanentky.

Rezervujte si teetime online


 

Oficiální golfový míček klubu

 Dny se znatelně krátí, teploty šly dolů a s nimi i naše ceny za green fee. ...více

Vždy to neskutečně uteče a dnes tomu nebylo jinak - ale stálo to za to - malým dárkem pro všechny jsou naše fotografie, které se snažily zachytit dnešní nádherný den ...více

Zobrazit archiv