Jste začátečník

SEZNAMOVACÍ LEKCE pro úplné nováčky

JEŠTĚ NIKDY JSTE GOLF NEHRÁLI A CHCETE SI TO VYZKOUŠET?

- v našem sportovním resortu  máte možnost zamluvit si našeho klubového trenéra a užít si v délce 2x50 min atmosféru této krásné hry.  Připraveno pro vás bude:

- zapůjčení golfových holí

- tréninkové míčky po celou dobu výuky

- individuální přístup trenéra - žádné skupiny hráčů, pokud to není vaše celá rodina, vaši přátelé apod. (i tak vás může být maximálně 4)

- cena seznamovací lekce v délce 2x50 min (kratší není možná)  je 1 000 Kč celkem, hosté ubytovaní na hotelu Svachovka u nás zaplatí 850 Kč

- prosíme mějte pouze na paměti, že seznamovací lekci je nutné si objednat dopředu - v hlavní sezóně až 5 pracovních dní  - zavolejte k nám na recepci na telefon 606754570 a řekněte nám své přání

- seznamovací lekce se můžete zúčastnit pouze 1x a je opravdu určená pro úplné začátečníky

 

JDEME NA GOLF aneb jak snadno se stát rekreačním hráčem

GOLF HRÁT CHCETE, ALE ZATÍM NA REKREAČNÍ ÚROVNI (bez turnajů, pouze pro vlastní potěšení nebo abyste si mohli čas od času  jít zahrát se svými přáteli, kteří už golf hrají delší dobu) - ZAPOJTE SE DO PROJEKTU JDU NA GOLF, který každoročně přivede ke golfu na našem hřišti 20 - 30 nových hráčů:

Co musíte na samém začátku udělat?

1/ zavolejte k nám na recepci na telefon +420606754570 nebo napište email na recepce@golfck.cz a zamluvte si místo na otevřeném kurzu, který začíná každou sobotu ve 13,30. Kurz je připraven vždy pro 3 – 4 osob (maximum).  Pokud začnete hrát golf rovnou se svou rodinou nebo přáteli, první seznamovací kurz vám můžeme nabídnout i v jiném termínu, který bude vyhovovat vám i trenérům klubu.

Balíček JDU NA GOLF" obsahuje:

  • tři základní hole Wilson (7, P, Putter)

  • tři míčky do hry Wilson

  • dvě lekce s trenérem v délce 50 min/lekce (maximální počet hráčů ve skupině - 4)

  • 100 míčků na driving na každou lekci s trenérem

  • Jak se chovat na golfu (návod v kostce)

Cena balíčku činí 990 Kč, děti do 16ti let zaplatí 500 Kč

 

2/ Pokud jste se po prvním seznámení s golfem rozhodli, že se chcete golf naučit hrát,  objednáte si u nás Balíček BAVTE SE GOLFEM, který obsahuje:

  • 3 x 9 jamek s trenérem (předpokládaná doba na hřišti - max 3 hod)

  • 5 x míček do hry + 5 x týčko

Cena balíčku činí 1500 Kč

S trenérem si dohodnete váš startovní čas pro vaši první devítku -- jste tak připraveni bavit se golfem a už jen malý krůček od toho stát se rekreačním hráčem golfu.

První tři devítky, které máte zaplacené v našem balíčku,  hrajete jako rekreační golfista s průvodcem-naším trenérem, který bude vaším mentorem, procvičuje s vámi pravidla v praxi a učí vás pohybovat se po hřišti tak, abyste nikoho neohrozili ani nezdržovali. Pro všechny rekreační hráče jsme rezervovali vstup na hřiště (první 3 odehrané devítky) o víkendu po 15.hodině.  V tomto čase vám můžeme garantovat plynulost hry a volný prostor před vámi i za vámi pro vaše „pohodové“ začátky. Na odehrání 9ti jamek máte u nás rezervovány 3 hodiny času.

3/ Třikrát devět jamek by vám mělo stačit na to pochopit, jak se golf v reálu hraje - ale samozřejmě se nebráníme tomu, že vám ještě další hodinu přidáme, budete-li mít obavy, že to sami ještě nezvládnete. Můžete využít našich zvýhodněných tréninkových balíčků - CENÍK - KURZY PRO GOLFISTY

Po tomto absolvování vám vystavíme hrací kartu rekreačního golfisty  (v centrální evidenci AMGH – Asociace majitelů golfových hřišť). Jedná se o mezinárodní doživotní hrací kartu  a můžete začít chodit hrát sami. Vydání karty je zpoplatněno jednorázovým poplatkem 300,-Kč. O vyzvednutí karty vás bude informovat telefonem nebo emailem.

Cena vstupu na hřiště - odpolední až podvečerní po 15.hodině – 9 jamek – 300 Kč, 18 jamek – 500 Kč. Děti (do 14ti let)  v doprovodu alespoň 2 platících dospělích platí 100 Kč/9 jamek a 200 Kč/18 jamek. 

Prvních 12 hodin golfu (předpokládaný čas, který s námi na golfu strávíte) vás bude stát 1 000,0 Kč.  Čtyřčlennou rodinu a/nebo partu  4 000 Kč, ale jsou to 4 krásné dny, které strávíte v našem golfovém resortu Český Krumlov. To je jenom něco málo přes 80 korun na hodinu – golfová hra tak skutečně patří mezi levné sporty, nikoliv drahé, tak jak nám bylo velmi dlouho předkládáno hlavně médii.  

Investujte tyto peníze do poznání krásného sportu  – věříme, že vás to bude bavit stejně tak jako nás.

 

V naší další nabídce - KURZY PRO GOLFISTY najdete ceník individuálních lekcí,které si můžete u nás objednat za podmínek a cen zde uvedených

 

Rezervujte si teetime online


 

Oficiální golfový míček klubu

 


Kalendář

Březen 2018
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Otevřený turnaj
Uzavřený turnaj
Pozvánka

Od dnešního dne do 31.3. probíhá v prostorách naší klubovny velký outlet golfového oblečení. ...více

Silný noční mráz a o víkendu i denní teploty pod bodem mrazu nám bohužel nedovolí otevřít hřiště v sobotu 17.3., v neděli 18.3. a pravděpodobně i v pondělí 19.3. Děkujeme, že toto omezení budete akceptovat - driving zůstane otevřen pro trénink z… ...více

Zobrazit archiv