Úterky pro hráčky


Každé úterý vždy v 10 hodin dopoledne začínají otevřené golfové lekce pro všechny hráčky-golfistky (pánům tentokráte vstup nedovolen).

Společně s našim trenérém Alešem Nýdlem se budete zaměřovat na vybranou golfovou dovednost a pilovat ji pro váš skvělý pocit ze hry.

Tréninky budou trvat  vždy hodinu a půl a cena za účast v této otevřené lekce je 150,-  Kč.

Vezměte na ní své kamarádky a prožijte na Svachovce minimálně skvělý půlden.

A co vás na trénincích čeká - v čem se zdokonalíte?

- patování

- krátká hra (čipy a patování)

- dlouhá hra (+ jak zvládnou svůj driver)

+ trénink vybraných dovedností na přání hráček v lekci 

Tréninku se mohou zúčastnit pouze HRÁČKY (začínají i v golfových dovednostech pokročilé) a ze všech golfových klubů, není nutné mít členství v našem klubu. Cena za lekci se hradí na recepci klubu v hotovosti. Po tréninku můžete využít skvělou nabídku obědů v hostinci GLOKNER a/nebo rovnou vyrazit na golf. Pro všechny hráčky, které se účastní otevřené golfové lekce, platí úterní zvýhodněná cena na gree fee 9 jamek - 250 Kč, na green fee 18 jamek 350 Kč.

Na lekci můžeme pozvat najednou až 8 hráček - proto s přihlášením neváhejte a už dneska volejte na 606754570. Těšíme se na vás

Rezervujte si teetime online


 

Oficiální golfový míček klubu

 Když už se nám hromadí předrezervace na zabíjačkové turnaje, musíme je vypsat, což se právě teď stalo ...více

Dopravní situace s příjezdem k nám se nelepší, spíše naopak - už od rána je denně ucpaný výjezd z ČB směr Planá (a to v Plané významně postoupili s dokončením pokládky nového asfaltu), tak vám všem doporučujeme tyto další výjezdové cesty z ČB směr… ...více

Zobrazit archiv