Úterky pro hráčky


Každé úterý vždy v 10 hodin dopoledne začínají otevřené golfové lekce pro všechny hráčky-golfistky (pánům tentokráte vstup nedovolen).

Společně s našim trenérém Alešem Nýdlem se budete zaměřovat na vybranou golfovou dovednost a pilovat ji pro váš skvělý pocit ze hry.

Tréninky budou trvat  vždy hodinu a půl a cena za účast v této otevřené lekce je 150,-  Kč.

Vezměte na ní své kamarádky a prožijte na Svachovce minimálně skvělý půlden.

A co vás na trénincích čeká - v čem se zdokonalíte?

- patování

- krátká hra (čipy a patování)

- dlouhá hra (+ jak zvládnou svůj driver)

+ trénink vybraných dovedností na přání hráček v lekci 

Tréninku se mohou zúčastnit pouze HRÁČKY (začínají i v golfových dovednostech pokročilé) a ze všech golfových klubů, není nutné mít členství v našem klubu. Cena za lekci se hradí na recepci klubu v hotovosti. Po tréninku můžete využít skvělou nabídku obědů v hostinci GLOKNER a/nebo rovnou vyrazit na golf. Pro všechny hráčky, které se účastní otevřené golfové lekce, platí úterní zvýhodněná cena na gree fee 9 jamek - 250 Kč, na green fee 18 jamek 350 Kč.

Na lekci můžeme pozvat najednou až 8 hráček - proto s přihlášením neváhejte a už dneska volejte na 606754570. Těšíme se na vás

Rezervujte si teetime online


 

Oficiální golfový míček klubu

 Dny se znatelně krátí, teploty šly dolů a s nimi i naše ceny za green fee. ...více

Vždy to neskutečně uteče a dnes tomu nebylo jinak - ale stálo to za to - malým dárkem pro všechny jsou naše fotografie, které se snažily zachytit dnešní nádherný den ...více

Zobrazit archiv