Akční nabídky

 

JARNÍ RESTART DO SEZÓNY 2017 

Vážení hráči a hráčky, vážení obdarovávatelé,

tento typ Jarního restart balíčku je připraven pouze při objednání přes golfovou recepci - a to na telefonu +420 606 754 570 nebo emailem: recepce@golfck.cz a pouze do obsazení kapacity pokojů na depandenci TeeHouse. Pokud bude depandence TeeHouse obsazená a partnerský hotel Svachovka bude mít ve vámi poptávaném termínu volno, rezervaci pokoje vám připraví naše golfová recepce, pošle vám závazné potvrzení a číslo pokoje, ve kterém budete ubytování. Platba za balíček Jarní restart proběhne na účet provozovatele golfového hřiště (a vystavovatele dokladu za voucher) - děkujeme za pochopení!  

Umíme vám samozřejmě připravit i voucher na všední dny nebo ještě v kombinaci s hrou pro seniory či nejmladší hráče - v tomto případě bude samozřejmě finální cena výhodnější. Rádi bychom také upozornili, že velikonoční víkend bývá v našem resortu obsazen již  na přelomu leden/únor - proto prosím s vaší objednávkou na tento konkrétní víkend dlouho neotálejte - děkujeme!

Možná potřebujete voucher pro 1 hráče a 1 nehrající doprovod, nebo si chcete objednat trenérské lekce ... nebo si chcete objednat ke golfu a ubytování i prohlídku naší destilérky Svach - i zde si umíme poradit - stačí nás kontaktovat na telefonu nebo na emailu - viz. kontakty výše.

Služby, které budete čerpat v  našem resortu nad rámec objednaných a uhrazených v tomto balíčku, vám budou účtovány dle ceníků všech poskytovatelů. Pokud budete chtít ubytování v pokojích depandence Destilérka, kde je vyšší základní cena, bude vám doúčtován dodatečný poplatek (po odsouhlasení z vaší strany).

 

NÁDHERNÁ ŠUMAVA - aneb Dobré sousedské

Voucher si můžete objednat na adrese recepce@golfck.cz, pošleme vám ho poštou i s dokladem, pokud si jej vyberete jako vhodný dárek pro vaše nejbližší. Rezervaci pokoje, obou hřišť i zajištění dalších služeb prosím zajišťuje naše golfová recepce na telefonu +420 606 754 570  - děkujeme!

 

Akční nabídky

captcha

Rezervujte si teetime online


 

Oficiální golfový míček klubu

 Když už se nám hromadí předrezervace na zabíjačkové turnaje, musíme je vypsat, což se právě teď stalo ...více

Dopravní situace s příjezdem k nám se nelepší, spíše naopak - už od rána je denně ucpaný výjezd z ČB směr Planá (a to v Plané významně postoupili s dokončením pokládky nového asfaltu), tak vám všem doporučujeme tyto další výjezdové cesty z ČB směr… ...více

Zobrazit archiv