Českokrumlovsko

Přijměte naše pozvání do nejkrásnějšího města Česka, které v roce 2009 oslavilo 700 let od první písemné zmínky o městě Český Krumlov, v roce 2011 si připomnělo 400 let od vlády Posledních Rožumberků a pro pro všechny návštěvníky a historiky otevřelo v roce 2013 hradní muzeum.

Pokud plánujete cestu za golfem na naše hřiště, podívejte se na speciální stránky města, které jsou připravené právě pro Vás - http://akce.ckrumlov.cz/php/akce/. Zadáte si zde datum, od kdy budete trávit svou dovolenou nebo prodloužený víkend na Českokrumlovsku, a obratem získáte přehled všech akcí, které jsou v těchto dnech připraveny v Českém Krumlově a okolí.

Největší akcí města jsou bezesporu Slavnosti pětilisté růže pořádané třetí červnový víkend a poslední zářijový víkend pořádané Svatováclavské slavnosti. 

Souhrnné informace k akcím Českokrumlovska najdete také na www.visitCeskyKrumlov.cz

 

Rezervujte si teetime online


 

Oficiální golfový míček klubu

 Když už se nám hromadí předrezervace na zabíjačkové turnaje, musíme je vypsat, což se právě teď stalo ...více

Dopravní situace s příjezdem k nám se nelepší, spíše naopak - už od rána je denně ucpaný výjezd z ČB směr Planá (a to v Plané významně postoupili s dokončením pokládky nového asfaltu), tak vám všem doporučujeme tyto další výjezdové cesty z ČB směr… ...více

Zobrazit archiv