Kalendář akcí

Pozvání 2. - 3.6. CALLAWAY Fitting days - wedge, puttery, drivery

Partner našeho golfového hřiště - Callaway zve všechny golfistky a golfisty na pátek 2.června a sobotu 3.června do našeho resortu na připravený Callaway demo den a fitting wedgí, putterů a driverů. 
Navíc bude připraven extra bonus pro všechny účastníky akce - kdo si vybere nový set holí značky STEELHEAD (7 ks želez) nebo APEX na shaftu RECOIL (7 ks) získá mimořádnou cenu za tento set v rámci našeho partnerství. 
Letošní jaro je ve znamení driveru Callaway EPIC - i tato vyjímečná hůl může být vaše za mimořádnou cenu.

Pokud si chcete rezervovat na fitting přesný čas, pošlete nám na email recepce@golfck.cz váš požadavek a my zajistíme rezervaci konkrétního času pro vás a váš doprovod. Kdo rezervaci mít nebude, také se nic nestane, pouze chvilku počkáte až se udělá před všemi chytrými senzory a počítači místo pro přesné změření vašeho dokonalého švihu.
Fitting wedgí a putterů bude probíhat v prostoru patovacího greenu vedle drivingu.
Vše bude dostatečně označeno abyste věděli kde jaké Callaway produkty najdete.

A na závěr - jestli jste pro Callaway rozhodnutí a chcete si zakoupit celý set výše uvedených značek za mimořádnou cenu (díky členství v našem klubu a partnerství s námi), můžeme vám sjednat osobní fitting v prostorách berounského klubu a až v pátek 2.6. přijedou zástupci Callaway na Svachovku, vaše nové nafitované hole už přijedou s nimi za vámi :-). Objednávku fitiingu v Berouně prosím směřujte na telefon recepce 60654570 nebo opět emailem.

Rezervujte si teetime online


 

Oficiální golfový míček klubu

 Když už se nám hromadí předrezervace na zabíjačkové turnaje, musíme je vypsat, což se právě teď stalo ...více

Dopravní situace s příjezdem k nám se nelepší, spíše naopak - už od rána je denně ucpaný výjezd z ČB směr Planá (a to v Plané významně postoupili s dokončením pokládky nového asfaltu), tak vám všem doporučujeme tyto další výjezdové cesty z ČB směr… ...více

Zobrazit archiv