Muzeum veteránů

Vítejte v dobách, kdy automobily dělaly první krůčky ...

Přijměte pozvání do tohoto skvostného místa, pro které se snad ani nehodí název Muzeum - je to souhra okamžitého nadšení nad vyváženou kompozicí aut  a jejich bezprostředního okolí kde jsou vystavené, poklony k rodině Janoušových, která dokázala zrealizovat svůj sen, je to detail prostoru původní textilní továrny, který se tak hodí k vystaveným modelům a jsou to ony - vybrané vozy, auta, sporťáci i klasici .... 

V těsné blízkosti novobystřického náměstí vstoupíte do historie a na jejím konci, až budete odcházet, budete přemýšlet v jaké době byste  nejraději žili ... My jsme si vybrali - 20 & 30 léta - americký Detroit ...  Ale všechny připravené kompozice mají svůj zajímavý příběh a na jejím začátku je Mr. Henry Ford (1863-1947), kterému se tady právem skládá hold. 

Kurátor výstavy - pan Pavel Janouš dokázal se svým týmem takřka nemožné - vybudoval místo, kam se budete rádi vracet, a to i v doprovodu svých drahých poloviček - dokázal, že i v malebném jihočeském městečku může vzniknout největší muzeum amerických předválečných automobilů v Čechách a střední Evropě. 

I v zimním období je stejně jako na golfu v Muzeu zavřeno, do konce letošního roku tak máte šanci ještě o víkendech, kdy je připravený advetní program spojený s prohlídkou vozů. 

Kompletní informace najdete na stránkách  

a my se budeme těšit na naši vzájemnou spolupráci!

Pro naše klubové turnaje připravíme rodinné VIP vstupné, a určitě se za touto krásou ještě vypravíme! Vám moc doporučujeme k návštěvě!

 

 

Muzeum veteránů Nová Bystřice

Kousek od novobystřického náměstí se dokončil v roce 2015 skvost, který byste měli alespoň jednou navštívit, a to i když autům opravdu neholdujete.

Fotografie pro naše členy, přátele i hosty resortu Svachova Lhotka nafotil pan Zdeněk Sluka - sluka@slukafoto.cz - děkujeme! 

Rezervujte si teetime online


 

Oficiální golfový míček klubu

 Dny se znatelně krátí, teploty šly dolů a s nimi i naše ceny za green fee. ...více

Vždy to neskutečně uteče a dnes tomu nebylo jinak - ale stálo to za to - malým dárkem pro všechny jsou naše fotografie, které se snažily zachytit dnešní nádherný den ...více

Zobrazit archiv