Original Afrika Dolní Třebonín

Útulná stavba u hlavní silnice mezi Českými Budějovicemi a Českým Krumlovem (proti obci Dolní Třebonín) vás láká na sortiment, který tvoří jedinečný, ručně vyráběný nábytek a interiérové doplňky z kvalitních afrických dřev, dále také dekorační předměty, keramika, umělecké a starožitné předměty z přírodních materiálů, nebo dekorační kůže.

Vzdušnou čarou k nám na resort je to 5 km,  na kole cca 7 km, autem potom dvěmi možnými směry: rychlejší s menší dopravou - Dolní Třebonín - Mojné - Velešín-nádraží, Markvarice, Mirkovice, Chabičovice, Svachova Lhotka, delší cesta přes centrum Českého Krumlova a pověstné kruhové objezdy - tedy směr Český Krumlov, silnice 157 směr Kaplice, Chabičovice a Svachova Lhotka - my samozřejmě doporučujeme tu první!

Na  naší golfové recepci si můžete vyzkoušet i zakoupit dřevěné brýle HOUT COUTURE, které majitelé Original Afriky dováží přímo z malých jihoafrických firem - odkaz na webové stránky OA - FASHION

Otevřeno tu mají denně od 9:00 - 18:00, pokaždé s připraveným bohatým programem i s možností zakoupit si vystavené originály nebo se s majitelem obchodu panem Janem Brettem domluvit na ještě originálnějším dárku.

V prostoru Original Afriky najdete také krásnou kavárničku s pravou africkou kávou, kterou zde přímo praží, domácí denně čerstvé zákusky a další vybrané lokální produkty.

Kontakty:

email: info@original-afrika.cz

Přímý odkaz na webové stránky:                                    

 

Přímý odkaz na e-shop Original Afrika:                      

 

 

Original Afrika - foto

Zachycené kouzlo vybraných exponátů, které už zítra mohou zdobit váš domov nebo být správným originálním dárkem pro vaše přátele!

 

Rezervujte si teetime online


 

Oficiální golfový míček klubu

 


Kalendář

Srpen 2017
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Otevřený turnaj
Uzavřený turnaj
Pozvánka

V pondělí 21. a v úterý 22. srpna bude na našich grýnech probíhat velká aerifikace. První 2 dny bude otevřena vždy jedna polovina hřiště, od středy 23.8. se už bude hrát celá osmnáctka. ...více

Nádherný barevný podzimní a navíc i neomezený golf na šumavských hřištích GC Böhmerwald & GC Český Krumlov s ubytováním v hotelu uprostřed našeho hřiště nebo na břehu Lipna v Albatros hotelu Přední Výtoň ...více

Zobrazit archiv