Original Afrika Dolní Třebonín

Útulná stavba u hlavní silnice mezi Českými Budějovicemi a Českým Krumlovem (proti obci Dolní Třebonín) vás láká na sortiment, který tvoří jedinečný, ručně vyráběný nábytek a interiérové doplňky z kvalitních afrických dřev, dále také dekorační předměty, keramika, umělecké a starožitné předměty z přírodních materiálů, nebo dekorační kůže.

Vzdušnou čarou k nám na resort je to 5 km,  na kole cca 7 km, autem potom dvěmi možnými směry: rychlejší s menší dopravou - Dolní Třebonín - Mojné - Velešín-nádraží, Markvarice, Mirkovice, Chabičovice, Svachova Lhotka, delší cesta přes centrum Českého Krumlova a pověstné kruhové objezdy - tedy směr Český Krumlov, silnice 157 směr Kaplice, Chabičovice a Svachova Lhotka - my samozřejmě doporučujeme tu první!

Na  naší golfové recepci si můžete vyzkoušet i zakoupit dřevěné brýle HOUT COUTURE, které majitelé Original Afriky dováží přímo z malých jihoafrických firem.

Otevřeno tu mají denně od 9:00 - 18:00, pokaždé s připraveným bohatým programem i s možností zakoupit si vystavené originály nebo se s majitelem obchodu panem Janem Brettem domluvit na ještě originálnějším dárku.

V prostoru Original Afriky najdete také krásnou kavárničku s pravou africkou kávou, kterou zde přímo praží, domácí denně čerstvé zákusky a další vybrané lokální produkty.

Kontakty:

email: info@original-afrika.cz

Přímý odkaz na webové stránky:                                    

                   

 

 

Original Afrika - foto

Zachycené kouzlo vybraných exponátů, které už zítra mohou zdobit váš domov nebo být správným originálním dárkem pro vaše přátele!

 

Rezervujte si teetime online


 

Oficiální golfový míček klubu

 


Kalendář

Leden 2018
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Otevřený turnaj
Uzavřený turnaj
Pozvánka

Vážené členky klubu, vážení členové klubu, v současné době byl již zveřejněn oficiální ceník Členství 2018 a také typy členství pro letošní sezónu ...více

V úterý 9.ledna jsme na emailové adresy našich členů klubu rozeslali Výroční dopis. Pokud jste tento dopis do vašich schránek, přinášíme vám jeho plné znění ...více

Zobrazit archiv